• Początek
     
  • Dane teleadresowe
  • Adresy e-mail
  • Telefony 
  • Skrzynka Podawcza
  • Adres do korespondencji
     
  • RIO Poznań
  • Status prawny
  • Struktura
     
  • Kolegium RIO Poznań
  • Skład
  • Posiedzenia
     
  • Zespoły Zamiejscowe
  • Kalisz
  • Konin
  • Leszno
  • Piła
     
  • Wydziały Izby
  • W I A S
  • W K G F
     
  • Szkolenia
  • Przeprowadzane przez Izbę
  • Szkolenia - Portal rejestracyjny
     
  • PO KL
  • Informacja o projekcie PO KL
  • Regulamin uczestnictwa
  • Informacje o rekrutacji
  • Zaproszenia do składania ofert

  • Informacje
  • Ogólne
  • O zmianach przepisów
  • Oferty pracy
  • Ogłoszenia
  • Informatory RIO Poznań
  • Dostęp do informacji publicznej
     
  • Wspomaganie dla JST
  • B e S T i @
  • Budżet ST System II
  • Dług publiczny
  • Pomoc publiczna
  • Wynagrodzenia nauczycieli
     
  • Przetargi
  • Adresy e-mail


  • Regionalna Izba
        Obrachunkowa
  • poznan@rio.gov.pl Korespondencja ogólna
    do Izby
     
  • Prezes Izby
        
  • prezes@poznan.rio.gov.pl Korespondencja
    do Prezesa Izby
     
  • Zastępca Prezes Izby
        
  • z-ca.prezesa@poznan.rio.gov.pl Korespondencja
    do Zastępcy Prezesa Izby
     
  • Wydział Informacji,
        Analiz i Szkoleń
     
  • wias@poznan.rio.gov.pl Korespondencja
    do WIAS
     
  • Wydział Kontroli
        Gospodarki Finansowej
     
  • wkgf@poznan.rio.gov.pl Korespondencja
    do WKGF
     
  • Zespół Zamiejscowy
        w Kaliszu
  • kalisz@poznan.rio.gov.pl Korespondencja
    do ZZRIO Kalisz
     
  • Zespół Zamiejscowy
        w Koninie
  • konin@poznan.rio.gov.pl Korespondencja
    do ZZRIO Konin
     
  • Zespół Zamiejscowy
        w Lesznie
  • leszno@poznan.rio.gov.pl Korespondencja
    do ZZRIO Leszno
     
  • Zespół Zamiejscowy
        w Pile
  • pila@poznan.rio.gov.pl Korespondencja
    do ZZRIO Piła
     
  • Sprawozdawczość
        WIAS Poznań
  • sprawozdania@poznan.rio.gov.pl   Wysyłka sprawozdań:
    -z pomocy publicznej,
    -z wysokości średnich wynagrodzeń nauczycieli na poszczególnych stopniach awansu zawodowego w szkołach prowadzonych przez jednostkę samorządu terytorialnego
     
  • Operaje finansowe
  • dp@poznan.rio.gov.pl Sprawozdania w zakresie
    operacji finansowych samorządowych osób prawnych
    Rb-Z, Rb-UZ, Rb-N i Rb-UN
     
  • WPF
  • wpf@poznan.rio.gov.pl Wnioski o sprostowanie błędów w WPF

  • Informatyk RIO Poznań
  • informatyk@poznan.rio.gov.pl Zapytania i informacje
    techniczne